Pokyny k prodeji na burze

 Postup příjmu zboží do burzy —

PŘÍPRAVA

Kontaktujte nás telefonicky 326 531 177, e-mailem: info@rcpampeliska.cz nebo osobně a bude Vám přidělen Váš osobní unikátní kód, pod kterým budete vedeni v evidenci prodávajících. Poté získejte formulář pro vyplnění seznamu prodávaných věcí (vytištěný k dispozici v Pampelišce nebo ke stažení zde nebo si o něj napište na náš mail)

Formulář pro vyplnění seznamu prodávaného zboží

Stáhnout formulář

ZAPISOVÁNÍ

Každou z prodávaných věcí označte dostatečně velkým štítkem se svým kódem, pořadovým číslem dle formuláře a cenou, např. AB/1/30,-. Každá takto prodávaná věc získá svůj unikátní kód, což umožní přesnou identifikaci při prodeji. Štítek můžete ještě doplnit o krátký popis věci (např. vel. 128, zelené triko). Díky označení velikosti se kupující lépe orientují.

Zboží skládající se z více kusů, které mají být prodány společně ( např. tepláková souprava, pyžama a kojenecké soupravičky) se počítají jako jeden kus, sepněte je spínacím špendlíkem nebo sešijte, boty svažte (nenoste boty v krabicích).

Při zapisování zboží do seznamu postupujte např. od nejmenších věcí po největší – nejprve všechna trička, potom kalhoty, nakonec bundy… Usnadníte tím práci roznášejícím osobám na příjmu.

Sportovní a jiné zboží, skládající se z více částí zabalte do fólie či sáčku, aby nedošlo k jejich ztrátě. Štítkem označte takto zabalenou věc.

Boty – čisté, nesešlapané, obě boty pečlivě označené štítkem a svázané k sobě.

Ujistěte se, že štítek s kódem, pořadovým číslem a cenou je dobře připevněn, můžete použít např. špendlík. Budete-li mít jakýkoliv problém s připevněním štítku, obraťte se na nás. Zboží během burzy projde rukama desítek lidí, věnujte připevnění štítku dostatečnou pozornost. Bez štítku je zboží neprodejné.

Do popisu zboží ve formuláři napište velmi konkrétně informaci, podle které bude možné zboží identifikovat (značka, velikost, barva, obrázek… např. „Zelené triko krátký rukáv (KR), NEXT, obrázek auta, vel 128“), nestačí napsat jen triko…

Vzor štítku na prodávané zboží na burze

Stáhnout vzor

PŘÍJEM

Přineste prodávané zboží a čitelně vyplněný formulář do Pampelišky v pondělí 16. března nebo v úterý 17. března mezi 08:00 – 17:00 hodinou.

Hromádku zboží mějte seřazenou dle vašeho seznamu. Tzn. nahoře na hromádce bude první položka ze seznamu, dole poslední. Urychlíte tím příjem zboží.

Maximální počet prodávaných kusů je omezen na 70. Za každý prodávaný kus bude vybrán poplatek dle prodejní ceny zboží – 1 Kč do 50 Kč včetně, 2 Kč do 100 Kč včetně a 3 Kč nad 100 Kč.

Zboží přineste v PEVNÉ tašce, kterou si označíme Vaším kódem a uschováme, při kompletaci neprodaných věcí Vám do ní vrátíme zbylé zboží (prosíme, nepoužívejte sáčky na odpad ani igelitové pytle).

Zboží špinavé, žmolkaté, flekaté či děravé je v konkurenci ostatního zboží neprodejné, proto jej nebudeme přijímat.

Zboží od vás bude převzato a zkontrolováno dle seznamu a ověřeno, že štítky pevně drží.

Formulář se seznamem zboží zůstane v Pampelišce pro evidenci při prodeji a vrácení zboží.

VÝDEJ

Pro vyzvednutí neprodaného zboží a tržby je určena neděli 22. března od 16:00 do 18:00 a v pondělí 23. března od 12:00 do 17:00 hodin.

Bude vám předáno neprodané zboží, zkontrolované dle formuláře a z hodnoty prodaného zboží vám bude vyplaceno 90%.

Při převzetí je nutné překontrolovat vrácené zboží a vyplacené peníze. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

V případě, že si neprodané věci nevyzvednete ve stanoveném termínu, budou odvezeny na charitu. Bohužel nemáme možnost věci skladovat.

Pokud budete chtít věnovat část neprodaného zboží Pampelišce, bude s ním naloženo následovně: cca 2 týdny bude toto zboží vystaveno v prostorách centra, návštěvníci si budou moci vybírat zboží a nakupovat ve prospěch RC Pampeliška. Zbytek neprodaných věcí bude poté odvezen na charitu.